Zaległe spotkanie czwartej kolejki spotkań, pierwotnie przełożone ze względu na problemy kadrowe Wiślaczek rozegrane zostało 14 listopada przy Reymonta 22. Wisła miała za sobą dobrą serie. Wygrana z Lesznem, bo dobrym meczu nieznaczna porażka z Kątami Wrocławskimi … więc apetyty rosły. Widzew również nadrabiał zaległości, grając chociażby kilka dni wcześniej z Contimaxem, nad którym zwycięstwo dało łodziankom bilans 4-1.
Od mocnego uderzenia mecz zaczęła Akademia Wisły CANPACK Kraków. Wnorowska dwukrotnie i po celnej trojce Matrac mamy 7:0. Jojczyk na spółkę z Gajoch dają kolejne prowadzenie tym razem 11:1 a chwilę później po kolejnych dobrych akcjach drużyny, które finalizowała Wnorowska powiększamy wynik do 17:5. Dwie celne trójki zamykają kwartę. Dla Wisły trafia Cepuchowicz, dla Widzewa Kudelska.
W drugiej kwarcie przyjezdne biorą się do pracy mozolnie odrabiając straty. Zza łuku trafia Stępień a od piątej minuty punkty dla Widzewa zdobywa tylko Kudelska … zbierając ich 10 z rzędu. W końcówce przewagę Białej Gwiazdy jeszcze reperuje Hatalska trafiając dwukrotnie z daleka. Ustalając wynik pierwszej połowy na 33:28. W pierwszej połowie na linii rzutów wolnych Wiślaczki stanęły dwukrotnie rywali z Łodzi aż dwadzieścia !!.

Po zmianie stron po stronie gości bardzo uaktywniła się Stępień, która w krótkim odstępie dwukrotnie tafia zza łuku zmniejszając prowadzenie Wisły do zaledwie 2 oczka. Seria sześciu punktów z rzędu Gajoch pozwala nadal zachować prowadzenie Akademii.
Czwartą kwartę otwieramy skutecznie. Pająk a chwilę później Cepuchowicz oddają dwa celne rzuty za trzy i kolejną dwójkę dokłada Hatalska. 56:48 dla Wisły a mecz kończymy za 7 minut. Kolejne minuty dla Widzewa … seria punktowa 7:0, na którą gospodynie odpowiadają Punktami Wnorowskiej i Pająk w akcji 2+1. Ponownie Kudelska za 3 i mamy 120 sekund do końca spotkania gdzie Akademia Wisły CANPAK prowadziła 63:58. Niestety … te ostatnie 120 sekund było sądnymi sekundami dla Białej Gwiazdy. Dwa punkty Cepuchowicz jednak przeciwnik zdobył ich aż 10 … również z linii rzutów osobistych gdyż Białą Gwiazda zmuszona była do taktycznych faulu w końcówce meczu. W ostatniej akcji meczu, gdzie cień szans na dogonienie przeciwnika dawał faul na Cepuchowicz … tym razem sędziowie nie dopatrzyli się przewinienia. Po bardzo dobrym mecz … najlepszym w tym sezonie Wisły Kraków przegrywamy 65:68

Wisła CANPACK Kraków – AZS Umed Widzew Łódz 65:68