Informujemy, że kolejną zawodniczką zakontraktowaną do gry w sezonie 2015/2016 w drużynie Wisły Can-Pack Kraków została Agnieszka Szott-Hejmej.

Agnieszka Szott-Hejmej urodziła się 23 marca 1982 roku, mierzy 186 cm i występuje na pozycji niskiej skrzydłowej. Szott-Hejmej w krakowskiej Wiśle występowała przez ostatni dwa sezony rozgrywając łącznie z Białą Gwiazdą na piersi 54 oficjalne spotkania.

– Bardzo się cieszę ze w dalszym ciągu będę mogła reprezentować drużynę Wisły Can-Pack Kraków. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie dla nas jeszcze lepszy – wierzę, że poza obroną Mistrzostwa Polski oraz wywalczenia Pucharu Polski będziemy w stanie pokazać się z bardzo dobrej strony w rozgrywkach europejskich – powiedziała tuż po podpisaniu kontraktu Agnieszka Szott-Hejmej. – Niezmiernie się cieszę z powrotu do tak wspaniałego miasta, jakim jest Kraków oraz znakomitych kibiców – dodała Szott-Hejmej.

W Wiśle Can-Pack Kraków Szott-Hejmej występować będzie z numerem 11.

Wcześniej team spod Wawelu zakontraktował na nowy sezon Cristinę Ouvinę oraz Magdalenę Ziętarę.

Jednocześnie informujemy, że nazwisko pierwszego trenera Wisły Can-Pack Kraków zostanie oficjalnie zaprezentowane w ciągu kilku najbliższych dni.

UDOSTĘPNIJ