Drodzy Kibice,

Zarząd Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, pragnie serdecznie podziękować wszystkim sympatykom,  a szczególnie tym, którzy w niecałe 5 dni wykupili wszystkie wejściówki na spotkanie euroligowe pomiędzy drużynami Wisły Can-Pack Kraków  –  Galatasaray Odeabank Stambuł.

Wierzymy, iż w wypełnionej po brzegi hali Kraków Areny, wspólnie stworzymy niezapomniane widowisko, które na lata zapisze się złotymi zgłoskami na kartach historii naszego klubu.

Z tego też miejsca, serdecznie Was prosimy o kulturalne i żywiołowe zachowanie zarówno podczas trwania meczu, jak również przed rozpoczęciem oraz tuż po jego zakończeniu. Wielomiesięczne starania o organizację koszykarskiego meczu w przepięknej hali Kraków Arena przyniosły pozytywny skutek. Wszelkie naganne zachowania, czy też zniszczeni mogą sprowadzić poważne problemy na nasz klub i zamkną Towarzystwu Sportowemu „Wisła” Kraków drogę do organizacji kolejnych spotkań meczy lub turniejów sportowych w Kraków Arenie.

Dlatego też apelujemy:

– o zajmowanie miejsc w przypisanych sektorach zgodnie z biletem!

– o nie przyklejanie vlepek na terenie hali Arena Kraków

– o nie wnoszenie napojów alkoholowych

– o nie doprowadzanie do pogorszenia stanu tego obiektu

– o nie używanie jakichkolwiek środków pirotechnicznych ani hukowych wewnątrz obiektu, które mogą spowodować uruchomienie bardzo czułego systemu przeciwpożarowego,

– o nie rzucanie jakichkolwiek przedmiotów w kierunku parkietu co jest zabronione przepisami FIBA

NIEJEDNOKROTNIE UDOWADNIALIŚCIE ŻE TO WY JESTEŚCIE SIŁĄ TEGO KLUBU! WSPÓLNYMI SIŁAMI STWÓRZMY NIEZAPOMNIANE WIDOWISKO.

Z poważaniem,

Zarząd TS Wisła Kraków

UDOSTĘPNIJ