Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad MKK Siedlce przed koszykarkami Wisły Can-Pack Kraków kolejny ligowy mecz. W niedzielę o 16:00 w hali przy ulicy Reymonta 22 podopieczne Stefana Svitka zmierzą się z wrocławską Ślęzą.

Beniaminek z Dolnego Śląska po trzech kolejkach z czterema punktami plasuje się na siódmym miejscu. Podopieczne Radosława Czerniaka sezon 2014/2015 Tauron Basket Ligi Kobiet rozpoczęły od porażki z CCC Polkowice (54-63) by następnie pokonać na wyjeździe Basket Gdynia 78-72. W ostatnim spotkaniu przed potyczką z Białą Gwiazdą Ślęza Wrocław przegrała z Widzewem Łódź 81-75.

Liderką teamu z Wrocławia jest amerykańska rzucająca Jhasmin Player notująca średnio 20 punktów na mecz dorzucając do tego wyniku jeszcze 6.3 zbiórek. Drugą strzelczynią wrocławskiej Ślęzy jest mierząca 187 cm środkowa Gloria Brown – średnio 14.7 punktów.

W trakcie okresu przygotowawczego Wisła Can-Pack Kraków dwukrotnie spotykała się na parkiecie ze Ślęzą. Podczas rozgrywanego turnieju UFFO Cup w Rybniku mistrzynie Polski po niezwykle zaciętym meczu przegrały po dogrywce różnicą jednego punktu (91-92). Tydzień później krakowianki w zamkniętym meczu kontrolnym zrewanżowały się zwyciężając 66-49.

Bezpośrednią transmisję internetową z Krakowa przeprowadzi Wisła.TV.

Bilety na niedzielny mecz w cenie 5 zł (ulgowy), 10 zł (normalny) będą do nabycia w klubowej kasie od godziny 14:30.

Zapraszamy!.

UDOSTĘPNIJ