Już jutro o godzinie 18:30 koszykarki Wisły CANPACK Kraków zmierzą się w meczu rewanżowym eliminacji do rozgrywek Euroligi Kobiet z Olympiacosem Pireus!

Pierwsze spotkanie, które rozegrane zostało we wtorek w Pireusie zakończyło się wynikiem remisowym – 63-63. Krakowianki wygrywając kwarty 19-17, 13-12 i 19-12 po trzydziestu minutach gry prowadziły 51-41. Ostatnia kwarta należała już jednak do gospodyń, które wygrywając ją 22-12 doprowadziły do remisu po 63 punkty.

Jutro czeka nas zatem zacięty bój o Euroligę, zwycięzca tego pojedynku w najbliższych miesiącach rywalizować będzie w rozgrywkach Euroligi Kobiet a przegrany w rozgrywkach EuroCup.

Bilety w cenie 10 złotych ulgowy oraz 15 złotych normalny nabywać można w dniu jutrzejszym w klubowej kasie w godzinach 9-15 oraz od godziny 17:30 w punkcie sprzedażowym zlokalizowanym w holu hali głównej.