Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, że przedłużona została umowa z Justyną Żurowską-Cegielską! Umowa obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2016/2017.

– Justyna w rozgrywkach ligowych była w minionym sezonie jedną z najważniejszych zawodniczek. Jestem niezmiernie zadowolony, że pozostanie z nami na kolejny sezon oraz że razem z nami będzie walczyć o postawione przed nami cele. Jej doświadczenie oraz charakter, będą bardzo potrzebne w tym „nowym” zespole – powiedział szkoleniowiec Białej Gwiazdy Jose Ignacio Hernandez.

Justyna Żurowska-Cegielska urodziła się 8 marca 1985 roku w Gryfinie, mierzy 188 cm i gra na pozycji silnej skrzydłowej. W Wiśle Can-Pack Kraków występuje od czterech sezonów, wcześniej reprezentowała barwy Lotosu Gdynia oraz AZS-u Gorzów Wlkp.

– Jestem szczęśliwa, że już piąty sezon będę współtworzyła historię Wisły Can-Pack. Bardzo ważne jest dla mnie to, że mogę być częścią tej drużyny, z która zawsze walczę o najwyższe cele – powiedziała po podpisaniu kontraktu Justyna Żurowska-Cegielska.

W zakończonym nie tak dawno sezonie Justyna Żurowska-Cegielska wystąpiła łącznie w 47 spotkaniach notując średnio 9.7 punktów i 4 zbiórki.

W Wiśle Can-Pack Kraków Żurowska-Cegielska bez zmian występować będzie z nr 8.

UDOSTĘPNIJ