Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje o zakontraktowaniu na sezon 2019/2020 26-letniej rozgrywającej Katarzyny Trzeciak.

Katarzyna Trzeciak urodziła się 24 czerwca 1992 roku w Lublinie, mierzy 172 centymetry wzrostu i występuje na pozycji rozgrywającej. Przygodę z profesjonalną koszykówką rozpoczęła w 2009 gdzie przez trzy kolejne lata reprezentowała pierwszoligowe AZS UMCS Lublin. Następnie przeniosła się do Ostrowa Wielkopolskiego by po roku powrócić do Lublina występującego na ekstraklasowych parkietach. W latach 2015-2018 grała dla PGE MKK Siedlce.

Miniony sezon Katarzyna Trzeciak spędziła w Enerdze Toruń. W rozgrywkach FIBA EuroCup Women i Energa Basket Ligi Kobiet rozegrała łącznie 36 spotkań, na parkiecie spędzała średnio 21 minut notując w tym czasie 7,5 punktów, 4 asysty i 3 zbiórki.

Bardzo się cieszę, że w nadchodzącym sezonie będę reprezentować barwy Wisły Kraków. Jest to dla mnie kolejny krok na przód, by móc się rozwijać. Wisła jest klubem z wielkimi tradycjami i na pewno wraz z moimi nowymi koleżankami zrobimy wszystko abyśmy wszyscy mogli się cieszyć z medali w Krakowie. Do zobaczenia przy Reymonta! – powiedział po złożeniu podpisu pod kontraktem Katarzyna Trzeciak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wisła CANPACK Kraków (@wislabasket)

Katarzyna Trzeciak jest drugą po Annie Jakubiuk zawodniczką zakontraktowaną przez nasz klub na najbliższy sezon. Nasza nowa zawodniczka występować będzie z numerem 16.

Witamy w Krakowie i życzymy samych sukcesów!

UDOSTĘPNIJ