Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, że przedłużona została umowa z 19-letnią silną skrzydłową Klaudią Niedźwiedzką. Umowa obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2018/2019.

– Przedłużenie umowy z Klaudią wpisuje się w filozofię klubu, która przewiduje dawanie szans młodym polskim utalentowanym graczom. Już w zeszłym sezonie Klaudia otrzymała sporą porcję minut na parkiecie a wierzę, że przy odpowiedniej pracy tych minut może być więcej – powiedział trener Wisły CANPACK Kraków Krzysztof Szewczyk.

Klaudia Niedźwiedzka urodziła się 24 grudnia 1998 roku, mierzy 187 cm wzrostu i występuje na pozycji silnej skrzydłowej. Z Wisła CANPACK Kraków związana od 2017 roku.

– Bardzo się cieszę z przedłużenia umowy z Wisłą CANPACK Kraków. Jestem bardzo zadowolona, że mogę występować kolejny rok w tym klubie i pozostać w pięknym Krakowie. Dziękuję Zarządowi i Trenerowi za zaufanie – powiedziała Klaudia Niedźwiedzka. – Jest pewien niedosyt po sezonie, ale wierzę w zespół, który trener zbuduje, zrealizuje postawione nam cele i Wisła wróci na zwycięskie tory – dodała Niedźwiedzka.

Klaudia Niedźwiedzka jest siódmą zawodniczką zakontraktowaną przez Wisłę CANPACK Kraków na sezon 2018/2019. Wcześniej z Biała Gwiazdą nową umową związała się Magdalena Ziętara, Leonor Rodríguez i Giedrė Labuckienė a do drużyny dołączyła Božica Mujović, María Pérez Araújo i Justyna Żurowska-Cegielska.

Skład Wisły CANPACK Kraków:
Krzysztof Szewczyk (trener)
#4 Leonor Rodríguez (PG/SG)
#7 Magdalena Ziętara (SG)
#8 Justyna Żurowska-Cegielska (PF)
#11 Božica Mujović (PG)
#12 Klaudia Niedźwiedzka (PF)
#15 María Pérez Araújo (F/C)
#77 Giedrė Labuckienė (PF/C)

UDOSTĘPNIJ