Już w środę o godzinie 19:30 na inaugurację rozgrywek FIBA EuroLeague Women koszykarki Wisły Can-Pack Kraków w TAURON Arenie Kraków zmierzą się z Dynamem Kursk. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne.

SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE
Sprzedaż biletów za pośrednictwem portalu KupBilet.pl zakończy się w środę o godzinie 15:00.

SPRZEDAŻ BILETÓW W KLUBIE
Sprzedaż biletów na „młyn” prowadzona będzie do wtorku do godziny 16:00 w sekretariacie klubu (Hala Główna TS Wisła)

SPRZEDAŻ BILETÓW W KASACH TAURON ARENY
Sprzedaż biletów w kasach TAURON Areny Kraków odbywać się będzie w dniu meczu od godziny 16:30. Udostępnione zostaną kasy przy Wejściu nr 1 od ul. Lema oraz przy Wejściu nr 3 od Parku Lotników.

WEJŚCIE NA HALĘ
Dla Kibiców udostępnione zostaną trzy wejścia na halę: brama nr 1, 3 i 4. Bramy dla publiczności zostaną otwarte o godzinie 17:30. W związku z zaplanowanymi wydarzeniami zachęcamy do jak najwcześniejszego przybycia i okazania wsparcia naszym młodym sportowcom.

KIBICE
Dwa lata temu pokazaliście, że potraficie stworzyć wspaniałe show na trybunach. Również i tym razem liczymy na gorący, głośny i kulturalny doping. Jednocześnie podkreślamy, że za wszelkie straty a w szczególności rozlepianie vlepek klub zostanie obciążony karą finansową. W związku z powyższym bardzo prosimy rozważne i kulturalne zachowanie jak przystało na najlepszych Kibiców w Polsce.

MEDIA
Akredytacje prasowe uprawniające do wstępu na teren TAURON Areny Kraków można odbierać na portierni hali głównej TS Wisła. Wejście dla mediów odbywać się będzie przez bramę główną siedziby ARM zlokalizowaną przy bramie nr 7. Akredytacje prasowe uprawniają do wstępu do strefy mediów oraz do sali konferencyjnej.

UDOSTĘPNIJ