LOJuż 14 października koszykarki Wisły Can-Pack Kraków rozegrają pierwszy mecz w Eurolidze. Zachęcamy wszystkich licealistów do wzięcia udziału w wyzwaniu przygotowanym przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków i  Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków.

Zapraszamy na halę uczniów liceów. Na każdy mecz Euroligi będziemy wyznaczać jedną szkołę, której zadaniem będzie zorganizowanie dopingu na wybranym przez nas meczu Euroligi. Dla najlepszego liceum, które zaprezentuję się w największej grupie oraz zaskoczy nas oprawą meczu przewidziane są atrakcyjne nagrody m.in.:

– możliwość bez kosztownego zorganizowania „licealnej Świętej Wojny” w hali TS Wisła
– sfinansowanie oprawy, która zostanie przygotowana przez zwycięskie liceum na pojedynek z inną szkołą.

Na początek rzucamy wyzwanie uczniom I LO imienia Bartłomieja Nowodworskiego. Szkoła z wielką tradycją edukacyjną, ale również wiślacką, która wychowała wielu bywalców trybun przy Reymonta. Zachęcamy przedstawicieli popularnej „Jedynki” do wzięcia udziału w naszej akcji. Liczymy na rywalizację szkół, która nieco „rozkręci” trybuny w hali przy Reymonta. Na dwa tygodnie przed każdym meczem będziemy przekazywać informację, którą szkołę nominujemy do kolejnego spotkania.

14.10.2015 o godzinie 18:30 Wisła Can-Pack Kraków – Castors Braine
Liczymy na Was uczniowie Nowodworka!

Do zobaczenia na hali!

UDOSTĘPNIJ