W czwartkowe popołudnie w hali TS Wisła przy ulicy Reymonta 22 rozegrany zostanie przedostatni mecz sezonu zasadniczego. Mistrzynie Polski koszykarki Wisły Can-Pack Kraków przed własną publicznością zmierzą się z bydgoskim Artego. Początek spotkanie o godzinie 18.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn po bardzo wyrównanym spotkaniu lepsze okazały się podopieczne Jose Hernandeza, które pokonały Artego 76-70. Czy podobnie będzie tym razem? Przekonamy się o tym już jutro wieczorem.

Po dwudziestu kolejkach ekstraklasowych zmagań Wisła Can-Pack Kraków z bilansem siedemnastu zwycięstw i trzech porażek plasuje się na drugim miejscu mając tyle samo punktów co wrocławska Ślęza. Nasze czwartkowe rywalki z ośmioma przegranymi i dwunastoma zwycięstwami zajmują piątą lokatę.

Liderką teamu prowadzonego przez Tomasza Herkta jest znana z gry w Wiśle Can-Pack Denesha Stallworth notująca średnio 17.1 punktów i 6.2 zbiórek. Drugą strzelczynią Artego Bydgoszcz jest amerykańska skrzydłowa Bernice Mosby – 15 punktów i 6.6 zbiórek.

Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz, czwartek, godzina 18:00

Do zobaczenia przy R22!

UDOSTĘPNIJ