W piątkowy wczesny poranek koszykarki Wisły CANPACK Kraków udały się w podróż do Gdyni gdzie już w sobotę rozegrają półfinałowy mecz Pucharu Polski Kobiet.

– Zbliża się Final Six Pucharu Polski co oznacza walkę o pierwsze trofeum w tym sezonie. W zeszłym sezonie udało nam się wygrać turniej przed własną publicznością więc teraz po cichu liczymy na taki sam efekt końcowy. Jednak aby osiągnąć cel postawiony przed rozpoczęciem sezonu najpierw trzeba wygrać mecz półfinałowy i na tym się skupiamy – powiedziała Magdalena Ziętara, kapitan Wisły CANPACK Kraków.

– Jestem dobrej myśli, ostatnie spotkania pokazały, że jesteśmy w niezłej dyspozycji i jeśli tylko podchodzimy wystarczająco skoncentrowane i zaangażowane do meczów to możemy wygrać z każdym – dodała Ziętara.

Jakie rozstrzygnięcia ćwierćfinałowe typuje nasza kapitan? – Jeśli miałabym typować to pary półfinałowe uzupełnią drużyny z Gdyni i Wrocławia. Czy tak też będzie? Tego dowiem się już w piątkowy wieczór.

Wiślaczki o finał Pucharu Polski powalczą ze zwycięzcą ćwierćfinałowej pary Basket 90 Gdynia – AZS Politechnika Korona Kraków

UDOSTĘPNIJ