Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, że przedłużona została umowa z Magdaleną Ziętarą. Umowa obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2016/2017.

– Madzia jest jedną z najlepiej broniących zawodniczek w lidze. Bardzo jej zaufałem i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zrobi kolejny krok w przód w swojej karierze. „Maggie” będzie ważnym elementem naszej drużyny – powiedział po podpisaniu kontraktu trener Białej Gwiazdy – Jose Ignacio Hernandez.

Magdalena Ziętara urodziła się 1 października 1992 roku w Warszawie, mierzy 180 cm wzrostu i występuje na pozycji rzucającej. Ziętara w Wiśle Can-Pack Kraków występuje od połowy sezonu 2014/2015.

W zakończonym nie tak dawno sezonie Magdalena Ziętara wystąpiła łącznie w 48 oficjalnych meczach spędzając średnio na parkiecie 30 minut, wiślaczka notowała w tym czasie 6 punktów, 2.3 zbiórki oraz 2.2 asysty.

– Cieszę się, że zostaję w Krakowie na kolejny sezon. Bardzo cenię sobie współpracę z trenerem Hernandezem oraz Aragonesem. Długo się nie zastanawiałam nad złożeniem podpisu pod nową umową – powiedziała tuż po podpisaniu kontraktu Magdalena Ziętara. – Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie równie udany jak ten zakończony nie tak dawno. Korzystając z okazji chciałabym już teraz zaprosić wszystkich naszych sympatyków na rozgrywki w sezonie 2016/2017. Do zobaczenia już niedługo przy Reymonta 22! – dodała Ziętara.

Magdalena Ziętara podobnie jak w minionym sezonie występować będzie z numerem 14.

UDOSTĘPNIJ