Kapitan Wisły CANPACK Kraków – Magdalena Ziętara przedłużyła umowę z naszym klubem. Parafowana w dniu dzisiejszym umowa obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2019/2020.

Magdalena Ziętara urodziła się 1 października 1992 roku w Warszawie, mierzy 180 centymetrów wzrostu i występuje na pozycji rzucającej. Z krakowską Wisłą związana jest od pięciu lat, z Białą Gwiazdą na piersi wystąpiła w 194 oficjalnych meczach. Na parkiecie spędzała średnio 27 minut notując w tym czasie 5,5 punktów oraz po 3 zbiórki i asysty. W krakowską Wisła Magdalena Ziętara wywalczyła min. dwa mistrzostwa Polski, wicemistrzostwo Polski oraz dwa Puchary Polski.

– Bardzo się cieszę, że kolejny już rok będę mogła reprezentować barwy krakowskiej Wisły. Nie będę ukrywać, że bardzo zżyłam się z klubem i miastem. Z niecierpliwością czekam na wyzwania w kolejnym sezonie. Mam nadzieję, że uda nam się dostarczyć pozytywnych emocji sportowych. Już teraz zapraszam wszystkich kibiców na mecze w kolejnym sezonie! Do zobaczenia w hali przy R22! – powiedziała kapitan Białej Gwiazdy.

Magdalena tradycyjnie występować będzie w naszych barwach z numerem 7.

Wcześniej Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków poinformowało o przedłużeniu umowy z Anną Jakubiuk oraz o zakontraktowaniu Katarzyny Trzeciak.

UDOSTĘPNIJ