Miło nam poinformować, że Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków podpisało nową umowę z Magdaleną Ziętarą. Parafowana w dniu wczorajszym umowa obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2018/2019.

Magdalena Ziętara urodziła się 1 października 1992 roku w Warszawie, mierzy 180 centymetrów wzrostu i występuje na pozycji rzucającej. Dla Pani Kapitan będzie to piąty sezon w Wiśle CANPACK Kraków.

– Przedłużenie umowy z Magdą rozpoczyna budowę zespołu na następny sezon. Jest to kluczowa dla nas zawodniczka, na którą bardzo liczę. Jej cechy wolicjonalne zaangażowanie stanowiły wartość dodana w tym sezonie. Już w tym sezonie było widać większą aktywność w ataku, co przełożyło się na liczby, ale oczywiście liczę na dalszy progres w nadchodzącym sezonie – powiedział Krzysztof Szewczyk, trener Wisły CANPACK Kraków.

– Bardzo się cieszę ze kolejny już sezon będę mogła reprezentować barwy krakowskiej Wisły. Poprzedni rok nie był dla nas zbyt udany, nie udało się osiągnąć żadnego celu postawionego przed sezonem. Jednak z nadzieja patrzę w przyszłość i wiem ze ta drużyna przyniesie kibicom sporo radości. Wiec nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć – do zobaczenia już we wrześniu przy R22, mam nadzieje ze wy kibice nie straciliście wiary w ten zespól. RAZEM przywróćmy blask Białej Gwiazdy – powiedziała Magdalena Ziętara.

Z Białą Gwiazdą na piersi Magdalena Ziętara rozegrała dotychczas 163 oficjalnych meczów spędzając na parkiecie łącznie 4364 minut, w tym czasie zanotowała 811 punktów, 408 zbiórek 350 asyst i 225 przechwyty.

W Wiśle CANPACK Kraków występować będzie z numerem 7.

zobacz także:
Krzysztof Szewczyk zostaje w Krakowie!

UDOSTĘPNIJ