Już w najbliższą niedzielę (tj. 8 marca 2015) czeka nas święto Pań – Dzień Kobiet. Z tej też okazji Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków, Wisła Can-Pack Kraków oraz Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków przygotowało dla wszystkich Pań mnóstwo atrakcji.

Wiślacki Dzień Kobiet rozpoczniemy już w sobotę przy okazji meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Zawiszą Bydgoszcz. Panie które pojawią się w tym dniu na stadionie im. Henryka Reymana aby wspierać Białą Gwiazdę otrzymają z rąk naszych sportowców drobny upominek.

Dzień później podczas ekstraklasowego meczu Wisły Can-Pack Kraków z CCC Polkowice kontynuowane będzie świętowanie Dnia Kobiet. Wszystkie Panie oprócz drobnego upominku przygotowanego przez nasz klub będą miały okazję wziąć udział w losowaniu kilkudziesięciu znakomitych nagród! Do wygrania będzie min. voucher o wartości 500 PLN do wykorzystania w Medical SPA – Hotel Malinowy Zdrój, karnety na siłownię White Star Power, zestawy biżuterii i kosmetyków oraz wiele, wiele innych cennych nagród (zobacz pełną listę nagród).

Aby wziąć udział w losowaniu każda z Pań wraz z drobnym upominkiem otrzyma przy wejściu na halę kupon, który należy wrzucić do urny. Po zakończeniu pierwszej kwarty piłkarze pierwszej drużyny Wisły Kraków dokonają losowania zwycięzców, którzy nagrody odbiorą w przerwie spotkania.

Serdecznie zapraszamy na mecz z Zawiszą Bydgoszcz i CCC Polkowice!

PRZYPOMINAMY, ŻE NA MECZ Z CCC POLKOWICE WSZYSTKIE PANIE OBOWIĄZUJE DARMOWY WSTĘP!

TS Wisła Kraków
Wisła Can-Pack Kraków
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków

UDOSTĘPNIJ