Już tylko nieco ponad 48h pozostało do rozpoczęcia hitowego pojedynku pomiędzy zespołami Wisły Can-Pack Kraków a Galatasaray odeabank Stambuł. W związku z licznymi pytaniami, oraz wątpliwościami dotyczącymi organizacji tego widowiska, poniżej przedstawiamy kilka informacji, które powinny Państwu ułatwić poruszanie się po terenie Kraków Areny:

– bramy dla publiczności otwarte zostaną już 2h przed rozpoczęciem spotkania, tj. o godz. 16.30; Bardzo prosimy o jak najwcześniejsze przybywanie na trybuny, co pozwoli przyspieszyć proces kontroli przy bramach wejściowych i z pewnością nie doprowadzi do powstania kolejek przy wejściach na teren Kraków Areny

– w związku z brakiem numeracji krzesełek na trybunach, bardzo prosimy o zajmowanie tylko i wyłącznie miejsc w sektorze wypisanym na bilecie; weryfikacja biletów będzie odbywać się nie tylko na bramach wejściowych, ale również przy wejściach na poszczególne sektory.

– już o godz. 16.45 odbędzie się ślubowanie najmłodszych adeptów Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Jak ważne to przeżycie dla każdego z tych młodych piłkarzy nie trzeba chyba nikomu uzmysławiać, dlatego też prosimy o jak największą frekwencję podczas tego wydarzenia. Z pewnością okrzyk „Jazda, jazda, jazda…” z kilkoma tysiącami fanów Wisły zapadnie dzieciom w pamięci na długie lata.

– parkingi – jak już informowaliśmy Kraków Arena uruchomi w dniu meczu parking dla kibiców udających się na mecz. Koszt parkingu to 30 zł.

– w dniu imprezy uruchomione zostaną 3 wejścia dla publiczności: główne wejście od strony ul. Lema oraz wejście zlokalizowane w pobliżu małej hali, przeznaczone dla osób posiadających bilety na wszystkie sektory z wyłączeniem biletów na młyn (kolor czerwony). Dla kibiców udających się do młyna uruchomione zostanie trzecie wejście zlokalizowane od strony Parku Lotników – tylko i wyłącznie tym wejściem wpuszczane będą osoby z biletami w kolorze czerwonym.

– wejście dla kibiców udających się do wykupionych wcześniej sky-boxów, odbywać się będzie tylko i wyłącznie przez bramę zlokalizowaną na parkingu VIP (dla osób posiadających specjalne wjazdówki) oraz przez bramę zlokalizowaną pomiędzy wejściami od ul. Lema oraz wejściem obok małej hali.

– w związku z problemami związanymi z bardzo czułym systemem przeciwpożarowym, bardzo prosimy o nie palenie papierosów na terenie hali (w szczególności w hallu oraz w ubikacjach). W tym celu w okolicach wejść na sektory uruchomione zostaną specjalne palarnie.

Tuż za bramami wejściowymi odbędzie się wielka zbiórka pieniędzy na Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków. Środki te w całości przeznaczone zostaną na szkolenie dzieci i młodzieży w naszym klubie. Bardzo gorąco prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

UDOSTĘPNIJ