Z przyjemnością informujemy, że koszykarki Wisły Can-Pack Kraków euroligowy mecze z Galatasaray odeabank Stambuł rozegrają w jednej z najnowocześniejszych hali widowiskowo-sportowy w Europie – Kraków Arenie. Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc Prezydenta Miasta Krakowa, Urzędu Miasta Krakowa oraz Zarządu Infrastruktury Sportowej.

Mecz pomiędzy Wisłą Can-Pack a tureckim Galatasaray odeabank zostanie rozegrany w hali przy ulicy Stanisława Lema dnia 18 grudnia 2014 r. (czwartek) o godzinie 18:30.

Bilety:
Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę (tj. 26.11.2014) podczas euroligowego meczu z UMMC Ekaterinburg (wewnątrz hali, na stoiskach zlokalizowanych przy trybunach). Od 27 listopad bilety będzie można nabywać w części biurowej budynku starej hali Wisły – pok. nr 11 w godzinach 9-16.

W dniu meczu sprzedaż odbywać się będzie w punktach kasowych zlokalizowanych w Kraków Arenie.

Ceny biletów:
30 zł – sektor VIP
20 zł i  10 zł – pozostałe sektory
10 zł – bilety do „młyna”

UWAGA: Bilety sprzedawane będą na dany sektor, bez przypisanych miejsc.

W dniu meczu cena biletów wzrośnie w każdym przypadku o 10 złotych, w związku z czym zachęcamy do jak najszybszego zakupu biletów (ilość biletów ograniczona).

Strefa SuperVip – Skybox
Informujemy, iż w sprzedaży znajdują się również skyboxy mogące pomieścić od 13 do 27 osób. Zainteresowanych osoby prosimy o kontakt telefoniczny po nr telefonu +48 503-169-202.

Informacja dla posiadaczy karnetów:
Informujemy, że posiadaczom karnetów całosezonowych przysługuje darmowe wejście na mecz w Kraków Arenie. Szczegółowe informacje podamy w osobnym komunikacie opublikowanym w pierwszych dniach grudnia.

Informacja dla przedstawicieli mediów:
Informujemy, że podczas meczu z Galatasaray odeabank Stambuł obowiązywać będą nowe akredytacje prasowe.  Szczegółowe informacje podamy w osobnym komunikacie 27 listopada.

Kraków Arena to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w malowniczym otoczeniu Parku Lotników. Jest także świetnie skomunikowana z resztą miasta. Kompleks składa się z dwóch hal – dużej i mniejszej, tzw. treningowej. Główna hala to przede wszystkim ogromna arena. Będąc w Krakowie, trudno nie zauważyć tego obiektu. Uwagę zwraca niespotykany gdziekolwiek indziej ekran LED na elewacji, opasający zewnętrzną konstrukcję głównej hali na długości ponad pół kilometra.

Już teraz serdecznie zapraszamy fanów Białej Gwiazdy na to spektakularne wydarzenie!

 

 

 

 

 .

UDOSTĘPNIJ