Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. W związku z Dniem Zakochanych przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli zaprezentować swoją kreatywność.

Co należy wykonać, aby stanąć przed szansą wygrania niesamowitych nagród w tym vouchera o wartości 1.000 złotych do wykorzystania w Malinowy Zdrój Hotel Medical Spa w Solcu-Zdroju? Wystarczy wysłać zdjęcie ze swoją drugą połówką na którym będzie widoczna Wasza miłość do Białej Gwiazdy.

Zasady konkursu:
Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres mailowy: g.ozog@wislacanpack.pl do 12 lutego 2015 roku do godziny 20:00. W wiadomości prosimy podać: imiona i nazwiska oraz telefony kontaktowe.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas meczu 18. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet pomiędzy Wisłą Can-Pack Kraków a KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp., który rozegrany zostanie w hali TS Wisła 14 lutego o godzinie 16:00.

Nagrody:

I miejsce:
Nagrodą główną w Walentynkowym konkursie jest voucher o wartości 1.000 złotych do wykorzystania w Malinowy Zdrój Hotel Medical Spa w Solcu-Zdroju.

II miejsce:
Za zajęcie drugiego miejsce organizator przewidział voucher do Term Krakowskich oraz wiślackie gadżety.

III miejsce:
Za zajęcie trzeciego miejsca zwycięzcy otrzymają vouchery do Parku Wodnego oraz wiślackie gadżety.

UWAGA:
Konkurs przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Wszystkie pary biorące udział w konkursie muszą być obecne podczas meczu Wisła Can-Pack Kraków – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

 

partners

 

 

 

UDOSTĘPNIJ