Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, że przedłużona została kolejna umowa z polską zawodniczką. W sezonie 2016/2017 barwy Wisły Can-Pack Kraków reprezentować będzie w dalszym ciągu Małgorzata Misiuk.

– Gosia jest bardzo dzielną zawodniczką, która potrafi agresywnie grać. Ważnym aspektem jest fakt, że może ona występować na różnych pozycjach, dodatkowo jest młodą zawodniczką i z roku na rok poprawia swoje umiejętności – powiedział trener Wisły Can-Pack Kraków Jose Ignacio Hernandez.

Małgorzata Misiuk urodziła się 23 marca 1991 roku w Białymstoku, mierzy 184 cm wzrostu i występuje na pozycji silnej skrzydłowej, w Wiśle Can-Pack Kraków występuje od sezonu 2015/2016.

W minionym sezonie Misiuk z Białą Gwiazdą na piersi wystąpiła w 33 oficjalnych meczach notując średnio 6 punktów oraz po 2 zbiórki i przechwyty. W drugiej części sezonu zakończonego mistrzostwem Polski „Misiek” doznała kontuzji, która wykluczyła ją z gry w decydującej fazie rozgrywek. Obecnie wiślaczka powraca do zdrowia przechodząc pod Wawelem rehabilitację.

– Bardzo cieszę się, że zostaję w Wiśle Can-Pack na następny sezon. Cenę sobie współpracę z tak dobrymi trenerami i zawodniczkami. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie każda z nas zrobi krok w przód a cele, które sobie postawiłyśmy będą jeszcze wyższe – powiedziała Małgorzata Misiuk.

UDOSTĘPNIJ