Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków oraz Wisłą Kraków S.A. zachęca do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie chorego Sławka.

LINK DO AUKCJI >>

Sławek to młody, wysportowany mężczyzna. Prywatnie to brat jednej z fanek Białej Gwiazdy – Kingi Turskiej, która w roku 2012 została wybrana Miss Kibiców Białej Gwiazdy. Sławek jest zawodowym tancerzem, oraz cenionym i uwielbianym przez dzieci i dorosłych trenerem tańca.  Zyskał sympatię widzów telewizji, prezentując swoje umiejętności w programach: „Jaka to melodia” czy „Taniec z Gwiazdami”. 15 sierpnia 2015 r doszło do nieszczęśliwego wypadku.  Lekarze zdiagnozowali u niego zwichnięcie kręgosłupa C4/C5 (odcinek szyjny) wraz z urazem rdzenia. Aktualnie Sławek ma niedowład czterokończynowy (choć ma czucie, to nie jest w stanie poruszać nogami i rękoma). Wymaga całodobowej opieki medycznej i natychmiastowej rehabilitacji.

Sławka czeka długie leczenie, a rehabilitacja, od której zależy powrót do zdrowia, jest bardzo kosztowna. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc finansową do wszystkich, którzy znają Sławka osobiście i tych, którzy mają potrzebę i mogą w jakikolwiek sposób pomóc.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AUKCJI!

UDOSTĘPNIJ