Po wczorajszej przegranej ze Ślęzą Wrocław Wisła CANPACK Kraków musi jutro pokonać na wyjeździe aktualne mistrzynie Polski by pozostać w grze o brązowy medal. Piątkowy mecz zaplanowano na godzinę 19.

Transmisja z Wrocławia dostępna będzie w tym miejscu.


Środowy mecz rozegrany w hali przy ulicy Reymonta 22 był niezwykle wyrównany, prowadzenie zmieniało się aż dziesięć razy a wynik remisowy widniał na tablicach krakowskiej hali ośmiokrotnie. O zwycięstwie teamu prowadzonego przez Arkadiusza Rusina zadecydowała ostatnia kwarta przegrana przez krakowską Wisłę 23-13. Była to już kolejna porażka Wisły CANPACK odniesiona w ostatnich minutach gry, mamy nadzieję, że jutro to się zmieni i że Wrocław opuścimy w dobrych humorach.

– Ślęza wygrała, jest 0-1 i nie pozostaje nam nic innego, jak pojechać do Wrocławia po zwycięstwo – powiedział trener Białek Gwiazdy Krzysztof Szewczyk. – Liczymy na to, że zagramy jeszcze dwa mecze i zakończymy tę rywalizację dopiero naszym zwycięstwem w niedzielę – dodała skrzydłowa Wisły CANPACK Sonja Greinacher.

W razie piątkowej wygranej naszej drużyny – na co wszyscy liczymy – decydujący trzeci mecz rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30.

Terminarz meczów o brązowy medal:
mecz 1 – 25 kwietnia (środa, godz. 19:00), Kraków
mecz 2 – 27 kwietnia (piątek, godz. 19:00), Wrocław
Ew. mecz 3 – 29 kwietnia (niedziela, godz. 15:30), Kraków

UDOSTĘPNIJ