Stefan Svitek (trener Wisły Kraków): Gratuluję drużynie z Gorzowa zwycięstwa. Przeciwnik pokazał, że jest dużo lepszą drużyną. Nasza młoda drużyna w tym etapie sezonu nie jest jeszcze tam, gdzie powinna być. Czeka nas jeszcze dużo pracy. Nie tylko takiej koszykarskiej, ale też takiej mentalnej i taktycznej. Rozdaliśmy za dużo prezentów i przeciwnik to wykorzystał.

Gabija Meskonyte (zawodniczka Wisły Kraków): Gratuluję drużynie z Gorzowa wygranej. Przeciwnik wykorzystały wszystkie nasze błędy, których popełniłyśmy w tym spotkaniu bardzo wiele. Sporo punktów Gorzów zdobył z czystych pozycji a my wręcz odwrotnie, oddałyśmy wiele niecelnych rzutów z otwartych pozycji.

Dariusz Maciejewski (trener Enei Gorzów Wlkp.): – Nie był to łatwy mecz, potoczył się jednak dla nas bardzo dobrze i mieliśmy nad nim kontrolę. Zawdzięczamy to defensywie, bo w obronie zarówno indywidualnie, jak i grupowo byliśmy konkretni. W ataku mamy problem z organizacją gry i nawet ja nie poznawałem, co my chcemy zagrać.

Agnieszka Kaczmarczyk (zawodniczka Enei Gorzów Wlkp.): Był to dla nas bardzo ciężki mecz, jesteśmy po długiej i ciężkiej podróży. Czwartkowa przegrana (w EuroCup) dużo nas kosztowała. Cieszę się, że wyszłyśmy od samego początku skoncentrowane. Defensywa i komunikacja dziś bardzo dobrze funkcjonowała. Jest jeszcze nad czym popracować, dziś najważniejsze jest jednak to, że wygrałyśmy.

UDOSTĘPNIJ