Stefan Svitek (trener Wisły Kraków): Gratulacje Polkowice. Przeciwnik pokazał nam dziś jak się gra w koszykówkę. Podobnie jak w meczu z drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego kluczowe były przegrane przez nas zbiórki. Ciężko jest wygrać mecz z taką drużyną, jeśli rywal zbiera 45 piłek, a my o 20 mniej. Musimy wynieść z tego meczu lekcję, trenować ciężej i pokazać się z lepszej strony. Musimy się skoncentrować na meczach z kolejnymi drużynami.

Katarzyna Trzeciak (zawodniczka Wisły Kraków): Gratulacje dla zespołu z Polkowic. Przegrałyśmy zbiórkę i to jest nasza główna bolączka w ostatnich spotkaniach. Musimy popracować nad grą w pomalowanym oraz opanować chaos w ataku. Dzisiaj graliśmy bardzo nierówno i musimy to zmienić.

Maros Kovacik (trener CCC Polkowice): Trzydzieści punktów różnicy nie mówi nic o tym meczu. Każda piłka, zbiórka i walka po obu stronach parkietu były istotnymi elementami tego starcia. To był dobry mecz i jestem zadowolony z gry naszego zespołu. Gratulacje dla moich zawodniczek, ponieważ udało im się zagrać bardzo dobre spotkanie pomimo bardzo intensywnego grania i dalekich wyjazdów. Dziękuję im za wspaniałą walkę. Jutro rano wyjeżdżamy do Turcji, gdzie rozegramy mecz o wszystko w rozgrywkach EuroCup. Mam nadzieję, że zdążymy się przygotować i szybko zregenerujemy siły.

Weronika Gajda (zawodniczka Wisły Kraków): Wynik nie odzwierciedla tego, jak trudny był to dla nas mecz. Cieszy nas to, że w końcu grałyśmy równo i stabilnie. Funkcjonowała obrona oraz atak i oby tak było zawsze. Najważniejsze, że trener jest z nas dumny, o czym powiedział nam tuż po meczu.

UDOSTĘPNIJ