Stefan Svitek (trener Wisły Kraków): Przed meczem powiedziałem naszym zawodniczkom, że najważniejsze jest dla nas wyjść na boisko i zostawić na nim sto procent. Myślę, że wszystkie zawodniczki, które dziś zagrały to zrozumiały to i zostawiły te sto procent o których rozmawialiśmy w szatni. Zawsze dążymy do tego, aby wygrać mecz. Jeśli przeciwnik jest jednak lepszy i przegrywamy, ale zostawiamy sto procent to jest to oklej. Myślę, że dzisiejszy mecz był naszym najlepszym w tym sezonie. Rzucaliśmy na lepszej skuteczności, a jeśli chcemy pokonać zespół taki jakim jest CCC Polkowice to musimy trafiać. Dziś wszystkie zawodniczki walczyły, cieszę się z tego zwycięstwa. Podczas przerwy reprezentacyjnej bardzo dobrze potrenowaliśmy przez te ostatnie dwa tygodnie. Idziemy dalej i walczymy w następnym meczu.

Bożena Puter (zawodniczka Wisły Kraków): Dobra postawa naszej drużyny w tym meczu. Od początku starałyśmy się mocno przeciwstawić przeciwniczkom. Starałyśmy się dobrze dzielić piłką stąd dziewiętnaści asyst.

Maros Kovacik (trener CCC Polkowice): Powiem krótko. Gratulacje dla trenera, gratulacja dla dziewczyn i zespołu z Krakowa. Byli dziś lepiej skoncentrowani na tym spotkaniu. Popełniliśmy jako zespół zbyt dużo indywidualnych błędów, bez odpowiedzialności. Jeszcze raz gratuluję.

Danielle Robinson (zawodniczka CCC): Kolejny raz same utrudniamy sobie swoją sytuację od samego początku spotkania. To nie jest kwestia naszych trenerów, tylko nasze błędy. Mamy wciąż duże problemy właśnie z defensywą. Musimy się poprawić.

UDOSTĘPNIJ