Stefan Svitek (trener Wisły Can-Pack Kraków): – Przez całe spotkanie graliśmy dobrze w obronie. Jedyna negatywna strona dzisiejszego meczu, to duża liczba ofensywnych zbiórek po stronie naszych przeciwników. Rozprowadzaliśmy piłkę bardzo dobrze, znajdowaliśmy zawodniczki na wolnych pozycjach w bardzo dobry sposób i jest to typ koszykówki, jaki chcielibyśmy grać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało nam się skończyć tę pierwszą część sezonu bez ani jednej porażki. Teraz zaczynają się jednak play-offy, które są zupełnie inną historią. Chciałbym jeszcze pogratulować zawodniczkom za dobre spotkania i ciężką pracę. Życzę powodzenia drużynie z Polkowic, jestem pewien, że jeszcze się spotkamy.

Arkadiusz Rusin (trener CCC Polkowice): – Gratuluję trenerowi i zespołowi Wisły zasłużonego zwycięstwa. Dla nas ważniejszy był wynik Gorzowa, który wygrał, ale niewiele i to nas premiuje na czwarte miejsce przed play-offami i to jest dla nas najważniejsze. We wszystkich statystykach ten mecz przegraliśmy. Chcielibyśmy za 2-3 tygodnie wrócić do Krakowa na półfinały i to w tej chwili będzie nasz cel w rywalizacji z Gorzowem.

Gintare Petronyte (zawodniczka Wisły Can-Pack Kraków): – Uważam, że grałyśmy dziś dobrze w defensywie, również bardzo zespołowo w ataku. Dlatego osiągnęłyśmy tak dobry rezultat.

Agnieszka Majewska (zawodniczka CCC Polkowice): – Ciężko coś powiedzieć po takim meczu, jak przegrywa się różnicą prawie 30 punktów. Wiedziałyśmy, że to będzie bardzo ciężki mecz i tak właśnie Wisła od początku narzuciła swój styl grania. Do przerwy grały ze skutecznością prawie 60 procent, gdzie my miałyśmy z tym problem. Gratulacje za wygrany mecz.

UDOSTĘPNIJ