Wojciech Eljasz-Radzikowski (trener Wisły Kraków): Po świętach, 28 grudnia rozpoczęliśmy naprawdę mocny trening i to zaprocentowało. Cieszę się, że w dziś zafunkcjonowała nasza młodzież, która zagrała bardzo faje zawody. Myślę, że siedząca tu z nami Bożena Puter będzie to potwierdzać w kolejnych spotkaniach. Tak naprawdę, każdy gracz, który był dziś na parkiecie dał coś zespołowi i to jest fajne. Wyglądało to naprawdę bardzo dobrze.

Bożena Puter (zawodniczka Wisły Kraków): Od początku bardzo agresywnie zaatakowaliśmy przeciwnika. W obronie również bardzo mocno walczyłyśmy co może pokazać to, że między innymi zatrzymałyśmy przeciwnika na 29 zbiórkach. W ataku doskonale wiedziałyśmy, gdzie która zawodniczka stoi więc tylko pozostało nam prostować rzuty.

Elmedin Omanic (trener Enei AZS Poznań): Jak zawsze na każdej konferencji mówię, że jeśli jest źle to jest moja wina, a jeśli jest dobrze to jest to winą zawodniczek. Osobiście zbudowałem ten zespół i jakoś nam nie idzie. Mamy słabą energię i myślę, że taka Wisła Kraków, która jest najsłabsza od 2003 roku dzisiaj jak i w poznaniu pokazała charakter i energię jakby grali Euroligę. Dziś nawet młode zawodniczki pokazały charakter. Żadnej niespodzianki dziś nie było, broniliśmy fatalnie, w ataku również zagraliśmy źle. Dziś tylko Marta Nowicka zagrała dobry mecz, pozostałe zawodniczki zagrały na bardzo niskim poziomie. Gratulacje dla zespołu Wisły.

UDOSTĘPNIJ