Stefan Svitek (trener Wisły Kraków): Chciałbym pogratulować moim zawodniczkom zwycięstwa. W obronie daliśmy dużo energii. Od początku udało nam się zatrzymać w ataku naszego przeciwnika. W naszych głowach są jeszcze te dwa wysoko przegrane mecz i myślę, że zawodniczki są jeszcze za bardzo spięte w ataku przez co nie trafiamy z dobrych, prostych pozycji. Musimy to przerwać i mam nadzieję, że ta skuteczność rzutowa nam przyjdzie. Jeszcze raz gratulacje za zwycięstwo.
Gabija Meškonytė (zawodniczka Wisły Kraków): Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego zwycięstwa. Myślę, że dziś nasza gra w obronie w szczególności w pierwszej połowie była całkiem dobra. Oddałyśmy wiele niecelnych rzutów z łatwych pozycji, przestrzeliłyśmy wiele rzutów spod kosza. Przed nami ciężka praca, musimy mocniej popracować nad naszą skutecznością rzutową. Przed nami kolejne mecze, które mam nadzieję, że wygramy.
Włodzimierz Augustynowicz (trener AZS Uniwersytet Gdański): Gratulacje dla trenera i dla zawodniczek Wisły Kraków. Wisła Kraków była dziś lepsza i nie ulega to żadnej dyskusji. Moja drużyna poddała się dziś już przed rozpoczęciem spotkania i o tym będziemy musieli porozmawiać po powrocie do Gdańska.
Agata Stępień (zawodniczka AZS Uniwersytet Gdański): Gratuluję drużynie z Krakowa zwycięstwa. Popełniłyśmy za dużo strat i przeciwnik to wykorzystały i zdobyły dwadzieścia pięć punktów z szybkiego ataku. Zagrałyśmy tylko jedną dobrą kwartę, w której przegrałyśmy tylko jednym punktem. Jest to jednak za mało, aby odnieść zwycięstwo.
UDOSTĘPNIJ