Stefan Svitek (trener Wisły Can-Pack Kraków): – Mieliśmy trochę problemów na początku, ale to normalne po świątecznej przerwie. Jestem zadowolony, że zawodniczki rezerwowe weszły na parkiet i zaprezentowały się z bardzo dobrze. Miło było zobaczyć jakość, którą dziś dały. Doceniam to co się stało, bo w środę mamy ważne spotkanie z Koszycami i dzisiejszy mecz to dobre wprowadzenie do tego pojedynku.

Adam Ziemiński (trener Widzewa Łódź): – Gratulacje dla Wisły. Dziś niektóre jej zawodniczki nie musiały się nawet spocić, żeby zlać nas różnicą 52 punktów. Ja mogę tylko przeprosić za poziom gry mojego zespołu. Mecz bez żadnej historii, no może poza pierwszą kwartą, kiedy Wisła nie nabrała jeszcze tempa. O pozostałych trzech najlepiej jest zapomnieć.

Farhiya Abdi (zawodniczka Wisły Can-Pack Kraków): – Dzisiejszy mecz to było dobre przetarcie przed czekającym nas spotkaniem z Koszycami, ponieważ mieliśmy dłuższą przerwę. Dziś zagraliśmy dobrze, pokazaliśmy dobry rytm w naszej grze.

Lidia Niedzielska (zawodniczka Widzewa Łódź): – Gratulacje dla zespołu Wisły. Cóż można powiedzieć po takim meczu? Zdecydowanie inne drużyny, inne cele. Wisła mierzy wyżej, my bijemy się o pozostanie w lidze i mam nadzieję, że nam się to uda.

 

UDOSTĘPNIJ