Krzysztof Szewczyk (trener Wisły CANPACK Kraków): – Cieszymy się ze zwycięstwa. Beşiktaş przyjechał dziś bez Evelyn Akhator i to też pokazuje, jak ciężko gra się bez kluczowych zawodników. My tak mieliśmy w Stambule, a oni teraz. Bardzo dobry mecz zagrała dziś Božica Mujović, której zabrakło jednej asysty – do potrójnej zdobyczy. A to, o co bym apelował, to aby dać czas temu zespołowi, bo naprawdę jest tutaj sporo talentów i jeśli wróci „jedynka”, a my będziemy mieli czas, aby potrenować, bo od półtora miesiąca tylko jeździmy i nie mamy czasu ani na trening, ani na odpoczynek, to ten zespół może dobrze zafunkcjonować.

Leonor Rodríguez (zawodniczka Wisły CANPACK Kraków): – Jestem zadowolona z dzisiejszego zwycięstwa. Cieszę się, że wzięłyśmy rewanż za pierwszy mecz w Turcji. Dziś cała drużyna zaprezentowała się dobrze, ale przede wszystkim cieszę się z tego jak zagrała Božica. Potrzebne było jej takie spotkanie, a my potrzebujemy, żeby ona tak grała.

Aziz Akkaya (trener Beşiktaşu JK): – Mieliśmy przed tym spotkaniem wiele problemów, również zdrowotnych, co zdecydowanie nam nie pomogło. Widać było również to, że mieliśmy kłopoty z koncentracją, możliwe że było to spowodowane tym, że już zapewniliśmy sobie awans do kolejnej rundy. Nie było to dobre spotkanie z naszej strony i jestem pewny, że kibice przyszli dziś, żeby oglądnąć dobrą koszykówkę.

Kelsey Mitchell (zawodniczka Beşiktaşu JK): – Tak jak powiedział trener, brakowało nam dziś koncentracji, widać było, że nasze głowy były tego wieczoru gdzieś indziej. Za każdym razem byłyśmy o jeden krok w tyle, za naszymi przeciwniczkami i one to wykorzystały w stu procentach. Zaprezentowały świetną skuteczność, a my nie potrafiłyśmy się temu przeciwstawić.

UDOSTĘPNIJ