W drugim meczu o brązowy medal mistrzostw Polski koszykarki Wisły CANPACK Kraków odniosły pewne, bardzo wysokie zwycięstwo nad Ślęzą Wrocław 88-58! Brązowe medale zawisną na szyjach zawodniczek, które w niedzielnym spotkaniu okażą się lepsze.

zobacz więcej zdjęć z tego spotkania >>

Niewątpliwie gwiazdami piątkowego spotkania było trio – Giedre Labuckiene, Leonor Rodriguez i Cheyenne Parker. Pierwsza z nich zakończyła spotkanie z double-double na koncie notując 19 punktów i 10 zbiórek, nie zabrakło również efektownych bloków i przechwytów naszej środkowej. Leonor Rodriguez po kilku nieudanych spotkaniach popisała się znakomitą formą rzucając przeciwniczkom aż 20 punktów, o jedno oczko mnie zanotowała Cheyenne Parker.

Piątkowa zdecydowana wygrana przedłużyła, zatem szansę krakowskiej Wisły CANPACK na zdobycie brązowego medalu mistrzostw Polski. W rywalizacji toczącej się do trzech zwycięstw mamy remis 1-1 i decydujące starcie odbędzie się w najbliższą niedzielę w Krakowie o godzinie 15:30

Niedzielny mecz transmitowany będzie na żywo na Wisła.TV, stream dostępny będzie w tym miejscu. Wstęp na ten mecz będzie bezpłatny.

Ślęza Wrocław – Wisła CANPACK Kraków 58-88 (14-25, 13-27, 11-18, 20-18)

UDOSTĘPNIJ