Jose Ignacio Hernandez (trener Wisły Can-Pack Kraków): Jestem dumny z moich zawodniczek. Był to fantastyczny mecz w którym zagraliśmy dobrze w obronie. Nadieżda mając silny skład jest bardzo trudna do zatrzymania a nam się udało tego dokonać. Jeszcze raz dziękuję dziewczyną za walkę.

Yvonne Turner (zawodniczka Wisły Can-Pack Kraków): Był to bardzo dobry mecz w którym walczyłyśmy do ostatniej sekundy. Trenerzy bardzo dobrze przygotowali nas do tego spotkania. Dzisiejsze zwycięstwo było nam bardzo potrzebne i jesteśmy bardzo zadowolone z ostatecznego rezultatu.

Roberto Iñiguez (trener Nadieżdy Orenburg): Dzisiejszy mecz rozpoczęliśmy z pewnością zwycięstwa. Wisła Can-Pack pokazała charakter doganiając nas. Błędy w drugiej połowie spotkania próbowaliśmy naprawić z czasem jednak nic z tego nie wyszło. Przeciwnik zagrał agresywnie i ostatecznie zwyciężyły. Jest to nasza wspólna – trenerów i zawodniczek porażka. Czas teraz, aby popracować na błędami, aby w następnych meczach się one nie pojawiały.

Kyle McBride (zawodniczka Nadieżdy Orenburg): Dziś niestety nie miałyśmy szans na wygraną. Od same początku grałyśmy źle, obrona nie była agresywna. Nie byłyśmy w stanie zatrzymać dobrze grającej Peters. Pomimo gry przed własną publicznością nie udało nam się odnieść zwycięstwa.

 

UDOSTĘPNIJ