Od 23 do 25 stycznia w Artego Arenie w Bydgoszczy zostanie rozegrany turniej Final Six Pucharu Polski Kobiet. Znamy już wszystkie drużyny, które wezmą w nim udział, a także pary ćwierćfinałowe.

W turnieju wystąpią dwa zespoły reprezentujące Tauron Basket Ligę Kobiet w Eurolidze, czyli mistrzynie Polski Wisła Can-Pack Kraków oraz Energa Toruń. W Final Six nie zabraknie także organizatorów, czyli Artego Bydgoszcz. Do tych drużyn dołączą CCC Polkowice i KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. jako dwie ekipy będące najwyżej w tabeli po 11. kolejce rozgrywek (poza wymienionymi wcześniej). Zespołem z I ligi, uzupełniającym tę stawkę, została drużyna AZS Uniwersytet Warszawski.

Pierwszego dnia Final Six odbędą się dwa spotkania, bez udziału drużyn euroligowych. Wisła Can-Pack i Energa dołączą do stawki w sobotę. Wszystkie te mecze będą dostępne w formie transmisji internetowych na basketligakobiet.pl.

W niedzielę 25 stycznia 2015 r. rozegrany zostanie wielki finał Pucharu Polski Kobiet. Transmisja o godz. 14.00 w TVP Sport.

W poniedziałek w siedzibie Polskiego Związku Koszykówki odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych turnieju, dzięki czemu poznaliśmy dokładny terminarz Final Six.

Terminarz Final Six Pucharu Polski Kobiet:

Piątek, 23 stycznia
godz. 17.00 A1 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. – CCC Polkowice
godz. 19.30 A2 Artego Bydgoszcz – AZS Uniwersytet Warszawski

Sobota, 24 stycznia
godz. 16.00 Zwycięzca A1 – Wisła Can-Pack Kraków
godz. 18.30 Zwycięzca A2 – Energa Toruń

Niedziela, 25 stycznia
godz. 14.00 – Finał Pucharu Polski Kobiet (transmisja w TVP Sport)

Bilety dostępne są na stronie kupbilet.pl.

UDOSTĘPNIJ