W minioną sobotę rozegrana została 1. kolejka Ligi Can-Pack, ligi w której uczestniczą ośrodki objęte planem szkoleniowym Akademii Wisły Can-Pack Kraków.

W pierwszej kolejce Ligi Can-Pack, która odbyła się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku udział wzięło 12 drużyn w kategoriach: klasy 1-3 oraz 4-6 Szkół Podstawowych.

Niedzielny turniej rozpoczął się punktualnie o godzinie 9. od rywalizacji najmłodszych naszych zawodników a więc od uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej. Zwycięzcą tej kategorii wiekowej została drużyna Wisły Can-Pack Kraków przy Szkole Podstawowej nr 104 w Krakowie prowadzone przez trenera Mateusza Piecha

Komplet wyników (klasy 1-3):
SP 58 KRAKÓW – SP 95 KRAKÓW 0 : 6
SP 104 KRAKÓW – BRZESKO 4 : 0
MYSLENICE – SP 58 KRAKÓW 4 : 0
SP 95 KRAKÓW – SP 104 KRAKÓW 2 : 4
BRZESKO – MYŚLENICE 10 : 2
SP 58 KRAKÓW – SP 104 KRAKÓW 0 : 2
SP 95 KRAKÓW – BRZESKO 12 : 0
MYŚLENICE – SP 104 KRAKÓW 4 : 8
MYSLENICE – SP 95 KRAKÓW 0 : 4
SP 58 KRAKÓW – BRZESKO 0 : 8

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 104 w Krakowie
2. SP 95 w Krakowie
3. Ośrodek w Brzesku
5. Ośrodek w Myślenicach
6. SP 58 w Krakowie

Od godziny 10:30 na parkiecie rywalizowały już starsze grupy w klas Podstawowych 4-6. W tej rywalizacji zwyciężyła drużyna z Ośrodka z Myślenic prowadzona przez byłą koszykarkę Wisły Can-Pack Kraków Dorotę Gburczyk Sikorę.

Komplet wyników (klasy 4-6):
SP 95 KRAKÓW – SP 58 KRAKÓW 20 : 2
N.GÓRA – TENCZYNEK 2 : 13
MYŚLENICE I – BRZESKO 2 : 3
MYŚLENICE II – SP95 KRAKÓW 11 : 0
SP 58 KRAKÓW – N. GÓRA 2 : 14
MYŚLENICE II – MYŚLENICE I 10 : 2
SP 95 KRAKÓW – TENCZYNEK 4 : 2
BRZESKO – SP 58 KRAKÓW 9 : 2
MYŚLENICE I – N. GÓRA 2 : 8
MYŚLENICE II – TENCZYNEK 8 : 7
SP 95 KRAKÓW – BRZESKO 11 : 0
SP 58 – MYŚLENICE I 1 : 7
N.GÓRA – MYŚLENICE II 0 : 18
BRZESKO – TENCZYNEK 0 : 10
MYŚLENICE I – SP 95 KRAKÓW 7 : 0
MYŚLENICE II – SP 58 KRAKÓW 17 : 0
N. GÓRA – BRZESKO 6 : 7
TENCZYNEK – MYŚLENICE I 10 : 0
MYSLENICE II – BRZESKO 14 : 0
SP 95 KRAKÓW – N. GÓRA 10 : 11
TENCZYNEK – SP 58 KRAKÓW 8 : 0

Klasyfikacja końcowa:
1. Ośrodek w Myślenicach II
2. Ośrodek w Tenczynku
3. SP 95 w Krakowie
4. Ośrodek w Nowej Górze
5. Ośrodek w Brzesku
6. Ośrodek w Myślenicach I
7. SP 58 w Krakowie

UDOSTĘPNIJ