Grupa Auto Spektrum Sp. z o. o to największy w Polsce południowo – wschodniej autoryzowany partner Renault i Dacia.

Okazją  do sprawdzenia nowości w Auto Spektrum są nie tylko trwające Dni  Renault KADJAR, które kontynuowane będą do 31.10.2015r.  ale też niesamowita oferta na Dacię, która obniża ceny większości modeli.

Klienci mają możliwość przetestowania Nowego Renault KADJAR, mogą skorzystać z oferty obejmującej specjalne finansowanie, ubezpieczenie i odkup samochodu używanego.

Nowe modele Renault KADJAR i Renault ESPACE,  które swoją premierę miały w ubiegłych tygodniach są objęte bardzo ciekawą ofertą zarówno dla osób indywidualnych jak i dla Firm.

Drugą marką Grupy Auto Spektrum  jest DACIA , która obecnie objęta jest specjalną akcją:

Gdy wszystko idzie w górę, Dacia obniża ceny.

Nazwa akcji mówi wszystko –  ceny DACII zostały obniżone.  Dodatkowo wprowadzona jest oferta na fabryczną instalację LPG do wybranych modeli za 2500 pln brutto a dodatkowo przedłużana na 5 lat gwarancja od 499 zł brutto.

Od ponad 20 lat Auto Spektrum umacnia pozycję na rynku motoryzacyjnym szczególnie troszcząc się o to,  aby Klienci w doskonałej atmosferze i odpowiednich warunkach mogli przetestować samochód, ocenić ofertę i  ostatecznie dokonać zakupu.

W ubiegły roku Renault CLIO i Renault CAPTUR znalazły się w pierwszej trójce najchętniej kupowanych marek aut osobowych  a Jury złożone z dziennikarzy, ekspertów czasopism i portali motoryzacyjnych przyznało tytuł najlepszego samochodu dostawczego na rynku polskim w 2014 roku modelowi Renault Master.

Z okazji Dni Renault KADJAR pragniemy również podzielić się z Państwem naszym sukcesem.

Już drugi raz z rzędu salon w Krośnie został zwycięzcą w Wielkim Teście Salonów przeprowadzonym przez pismo Auto Świat.

Poza Rzeszowem salony Grupy Auto Spektrum znajdują się w Krośnie, Tarnowie, Nowym Sączu, Wieliczce i  w Krakowie.

Przy zakupie nowego auta dużym udogodnieniem jest możliwość pozostawienia w rozliczeniu samochodu każdej marki.

Co ważne formalności związane z finansowaniem zakupu oraz ubezpieczeniem pojazdu przeprowadzane są na miejscu w ramach współpracy z wieloma bankami, firmami leasingowymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Infolinia : 12 38 48 413
www.autospektrum.pl

UDOSTĘPNIJ